Можливість Простих Рішень.

Дзвінки безкоштовні 0800 303 305
Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7
Замовити зворотний дзвінок

Віконна система WHS by VEKA 72

Профілі WHS by VEKA 72 призначені для виробництва світлопрозорих конструкцій різного призначення. Вони можуть використовуватися для скління промислових і цивільних будівель, житлових приміщень багатоквартирних будинків типової забудови, а також застосовуватися в індивідуальних житловому будівництві при проектуванні та виробництві вікон стандартних розмірів і конфігурацій.
WHS by VEKA є профільною системою класу "В" відповідно до ДСТУ Б В.2.7-130: 2007, що підтверджено сертифікатом № UA 1.090.0072493-14, виданого ДП "Центр з сертифікації будівельних матеріалів, продукції та конструкцій "СЕПРОКИЇВБУДПРОЕКТ".

На відміну від профілів системи WHS by VEKA 60, профілі WHS by VEKA 72 можуть виготовлятися також у кольоровому виконанні, тільки по запиту; при цьому колір основи профілю може бути як білим, так і коричневим.

До складу системи входять основні профілі: рама, стулка, імпост і два види штапиків, що дозволяють використовувати найбільш поширені види склопакетів шириною 24 та 32 мм.

Монтажна ширина профілів WHS by VEKA 72 становить 72 мм. Внутрішні перегородки утворюють усередині профілю спеціальні повітряні камери, призначені для організації водовідведення, установки армуючого підсилювача і кріплення елементів фурнітури.

У порівнянні з системами, що використовуються традиційно, профілі WHS by VEKA 72 мають більш широкий фальц, що дозволяє застосовувати склопакети з різними споживчими властивостями (теплозбереження, шумозаглушення і т.д.).

Білі профілі виробляються з ущільненням світло-сірого кольору, профілі, забарвлені в масі, комплектуються високоякісним ЕПТК-ущільнювачами чорного кольору.

При виробництві вікон з профілю WHS by VEKA можна використовувати будь-які поширені системи фурнітури, в тому числі з параметрами підвищеної зламостійкості.